Biz Kimiz?
''Bize bırakın,sizin için hayal edip tasarlayalım''

Biz Kimiz?

    MR.KARINCA AJANS, Müşteri odaklı profesyonel çalışma prensipleri ve markanıza değer katan size özgün tasarımları ile tam ajans hizmeti vermektedir. Amacımız hızla büyüyen ve küreselleşen dünyamızda  hizmet verdiğimiz kurum ve firmalara ihtiyacı olan reklam çözümlerini üreterek kendilerini en doğru şekilde dış dünyaya  tanıtabilmelerini sağlamaktır.
Kuruluşumuzdan bugüne verdiğimiz her sözü eksiksiz yerine getirerek yüzde yüz Müşteri memnuniyeti ile istikrarlı büyümemize devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz Sektörün risklerinin sorumluluklarının ve öneminin tam bilincindeyiz.
Bize göre iyi reklam,büyük bütçeler  ile beklenen bir etki değil,optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilen reklamdır!
       MR.KARINCA AJANS ,müşterilerine Web tasarımı, Profesyonel fotoğrafçılık hizmetleri, Medya yönetimi, Kurumsal kimlik tasarımları, Kurumsal tanıtım filmleri,İnteraktif tanıtım CD'si, Outdoor reklam çalışmaları, Promosyon yönetimi, Dijital katalog tasarımı, Stant uygulamaları,Organizasyon,Marka tescil/Patent alanlarında hizmet vermektedir.     
     
       Alanımızda en iyi olmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:

• Verdiğimiz hizmetleri doğru ve zamanında sonuçlandırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz,
• Müşterilerimizin tüm haklarını kendi haklarımız gibi görüp yürekten sahipleniyoruz,
• İçinde bulunduğumuz konum ne kadar iyi olursa olsun, bununla yetinmeyip daha iyiye ulaşmak için sürekli yenilenme ve uzmanlaşma bilincini taşıyoruz.
• Teknolojiyi yakından takip edip kendimizi sürekli yeniliyoruz.
• Dürüst ve disiplinli çalışmaktan ödün vermiyoruz.
        Müşterilerimizin istek ve beklentileri üzerine yoğunlaşan hizmetlerimiz ve yaratıcı çözümler üretmekteki gücümüzü müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz....