Hostes & Host Organizasyonu

Hostes & Host Organizasyonu


HOST&HOSTES TEMİNİ

Bireysel veya kurumsal tüm organizasyonlarda; düğün-davet organizasyonu, lansman organizasyonu, fuar organizasyonu, açılış organizasyonları, kongre organizasyonları  vb. organizasyonlarda tecrübeli birbirinden güzel ve nitelikli host-hosteslerimiz ve modellerimiz hizmetinizdedir.
Host & Hosteslerimiz tek tip kıyafet kullanmaktadırlar.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün organizasyonlarında host & hostesler misafirlerin karşılanması, yer gösterim hizmeti, gerekli görülen yerde masa dizaynının yapılması, nikah şekerlerinin misafirlere sunulması gibi aktiviteleri gerçekleştirmektedirler.

FUAR ORGANİZASYONU

 Birbirinden deneyimli, profesyonel, şık, güler yüzlü, nitelikli host ve hosteslerimizle fuar organizasyonlarında yanınızdayız. Tercümanhost- hostes, servis hostesi, model hostes hatta ünlü manken ve modellerin dahi standınızda ziyaretçileriniz müşterileriniz için görevlendirilmesini isteyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mr. Karınca Ajans'ı aramak. Size detsek olmaktan mutluluk duyacağız.


KONGRE ORGANİZASYONU

Şirket misafirlerinin karşılanması, masa yerlerinin gösterilmesi, kokart dağıtımı, firma kitapçıklarının dağıtılması, ödül törenlerinde hediyelerin sınıflandırılması ve sunumlarında verilen görevlerin yerine getirilmesi gibi aktiviteleri gerçekleştirmektedir.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Misafirlerin açılış alanına, aktivite sırasına göre yerleştirilmesi, açılış sırasında tepsi tutmak ve kurdele kesim seronomisinin yapılmasına yardım etmek.Kokteyl alanında yada catering alanında eksikleri tespit ederek organizasyon düzeninin sağlanmasına yardım etmek gibi aktiviteleri yerine getirir.