Web Tasarımı
....

Web Tasarımı

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım.

       Ayrıca %99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunuculanrımız, size sorunsuz ve kaliteli inernet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır.

        Web sitesi inşası, alan adı (domain name) alımı ile başlar. com, net, org, com.tr gibi onlarca alan adından birini sizin adınıza kayıt edelim.

        Web sitesi tasarımında dikkat ettiğimiz kriterler;

▸Kullanıcıların sayfalarınızı hızlı bir şekilde açabilmesi, içerisinde dolaşabilmesi ve sunduğunuz içerikle sizi kolayca anlayabilmesi

▸Bütün tarayıcılarla (İnternet Explorer, Safari, Firefox, Opera, Cep telefonu tarayıcıları v.s) sorunsuz bir şekilde çalışması

▸CSS ile hızlı yüklenen sayfalar (bir araştırmaya göre kullanıcılar bir sayfanın açılmasını 20 sn'den daha fazla beklememektedir)

▸ Arama motorlarına uygunluk. Arama motorları mantığına uygun tasarımlar, sitenizin arama sonuçlarında yukarılarda, rakiplerinizin üzerinde gözükmesini sağlayacak buda daha fazla müşteriye ulaşacağınız anlamına gelecektir.

       Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. Firma ve ürün bilgilerinizle de web sitesi tasarımınızı en iyi şekilde yapar ve kullanıma açarız. 10 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yeralmanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.